Sdílet

Přeskočit navigaci

Překlady - němčina - čeština

Nabízíme kvalitní a odborné překlady z němčiny do češtiny i dalších jazyků a překlady do němčiny a to již od 310 Kč/NS!

Cenová kalkulace překladu němčiny obratem zdarma

Zašlete nám Vaše dokumenty na náš e-mail a my Vám velmi rychle (cca. 0,5 h) pošleme cenovou kalkulaci překladu zpět.

Zajišťujeme překladatelské služby na vysoké úrovni a v co nejkratším termínu. Vždy se snažíme s naším překladem němčiny vyhovět našemu zákazníkovi a jeho potřebám.

Díky takto navázané spolupráci zaručujeme, že Váš překlad němčiny bude v nejvyšší odborné kvalitě a zpracován rodilým mluvčím. Pracují pro nás pouze školení odborníci z oboru v perfektní kvalitě.

Spolupráce s rodilými mluvčími je perfektním spojením v několika ohledech. Umožňuje nabídnout koncovému zákazníkovi vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Zaručíme se také za dodání textů v rychlých termínech vyhotovení.

V oboru překladatelské práce a tlumočnictví se specializujeme na němčinu. Nejsme společností, která vytváří pelmel všech možných jazykových kombinací.

Jako další službu ve své nabídce máme soudní překlad do němčiny neboli úřední překlad do němčiny.

Tlumočení němčiny do češtiny a dalších jazyků

Kromě překladatelských služeb nabízíme i tlumočení němčiny. Více o tlumočení naleznete v ceníku nebo v sekci tlumočení němčina.

Tlumočení němčiny poskytujeme na území České republiky, ale také v zahraničí. Cena hodinového tlumočení začíná na 850 Kč/hod.

Překlady němčina - polština

Překlady němčiny mezi cizími jazyky, například polštinou, můžeme rovněž nabídnout. Jejich cena je 450 Kč/NS.

Překlady dvou cizích jazyků bez použití češtiny jsou v naší nabídce nové. Tato služba je výsledkem dlouholetých zkušeností a pobytu v zahraničí, kde jsme získali nejrůznější kontakty na překladatele, kteří se zabývají překlady do němčiny a z němčiny.